ניקוי ריפוד רכב

רוצה לשמוע עוד?
דבר איתנו או חייג

072-3310303

  *הדגמא חינמית בבית הלקוח

  איך לנקות את הרכב בבית

  ניקוי הרכב שלך בעצמך יכול להיות דרך משתלמת וחסכונית לשמור על המראה שלו. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד לנקות את המכונית שלך:

  1. אסוף את המצרכים הדרושים: לפני שתתחיל, אסוף את המצרכים הבאים: סבון לשטיפת מכוניות, מגבות או כפפות מיקרופייבר, דליים, צינור או מכונת שטיפה בלחץ, מנקה גלגלים, שואב זכוכית, שואב אבק, מברשת ריפודים, וכל ניקוי נוסף מוצרים שאולי תזדקקו להם.

  2. שטיפה מוקדמת: התחל בשטיפה יסודית של המכונית שלך כדי להסיר לכלוך ופסולת רופפים. השתמש בצינור או במכונת שטיפה בלחץ כדי להתיז מים על כל הרכב, החל מלמעלה ועבודה למטה.

  שטפו את החלק בחיצוני

  א. גלגלים וצמיגים: יש למרוח חומר ניקוי גלגלים מתאים ולהשתמש במברשת כדי לשפשף את הגלגלים והצמיגים. לשטוף ביסודיות.

  ב. שטפו את הגוף: מלאו דלי במים וערבבו פנימה את הכמות המומלצת של סבון שטיפת מכוניות. השתמש במגבת או כפפה של מיקרופייבר כדי לשטוף את החלק החיצוני, החל מלמעלה ועד למטה. יש לשטוף את המגבת או הכפפה לעתים קרובות ולמלא את מי הסבון לפי הצורך. הקפד לנקות את כל המשטחים, כולל הגג, החלונות, הדלתות ותא המטען.

  ג. שטיפה: לאחר הכביסה יש לשטוף היטב את הסבון מהרכב באמצעות צינור או מכונת שטיפה בלחץ.

  יבש את החלק החיצוני: השתמש במגבת מיקרופייבר נקייה כדי לייבש את החלק החיצוני של המכונית, החל מלמעלה ועבוד למטה. זה עוזר למנוע כתמי מים.

  שטפו את החלק הפנימי

  א. הסר אשפה וחפצים אישיים: הוצא כל אשפה, חפצים אישיים ושטיחי רצפה מחלקו הפנימי של המכונית.

  ב. שואב אבק: השתמש בשואב אבק עם אביזרים שונים כדי לשאוב ביסודיות את הפנים, כולל המושבים, השטיחים, שטיחי הרצפה והפינות הצפופות. שימו לב לסדקים ואזורים שקשה להגיע אליהם.

  ג. נגב משטחים: השתמש בחומר ניקוי פנים המתאים למשטחי המכונית שלך (למשל, פלסטיק, ויניל, עור) ונגב את כל המשטחים, כולל לוח המחוונים, ההגה, הקונסולה המרכזית, לוחות הדלתות והמושבים. השתמשו במטלית מיקרופייבר או במברשת מתאימה לכל משטח.

  ד. נקו את החלונות: השתמשו בחומר לניקוי זכוכית ובמטלית מיקרופייבר נקייה לניקוי החלונות והמראות.

  למה לקחת חברת ניקיון

  ידע וניסיון מיוחדים: לחברות ניקיון מקצועיות יש את המומחיות להעריך את מצב השטיח, לקבוע את שיטות הניקוי המתאימות ביותר ולטפל בכל בעיה ספציפית. הם בקיאים בחומרי שטיח שונים ויכולים ליישם את טכניקות הניקוי המתאימות כדי להבטיח תוצאות מיטביות.

   

  ציוד מתקדם: לחברות ניקיון יש גישה לציוד תעשייתי המספק כוח ניקוי מעולה בהשוואה לכלים ביתיים. הם משתמשים בטכניקות כמו שאיבת מים חמים, ניקוי בקיטור או ניקוי יבש, שיכולים להסיר ביעילות לכלוך עמוק, אלרגנים וכתמים.

   

  טיפול בשטיחים עדינים: אם יש לכם שטיחים עדינים או יקרי ערך, חשוב להפקיד אותם בידי חברת ניקיון מקצועית. יש להם ניסיון בטיפול בחומרים עדינים ומשתמשים בטכניקות מיוחדות כדי לנקות ולהגן על השטיחים הללו מבלי לגרום נזק.

   

  זמן ונוחות: ניקוי שטיח בבית יכול להיות גוזל זמן ודורש פיזית. שכירת חברת ניקיון מקצועית מפנה את הזמן והאנרגיה שלך, ומאפשרת לך להתמקד במשימות או פעילויות אחרות.

   

  הסרת אלרגנים וריחות: חומרי ניקוי מקצועיים יכולים להסיר ביעילות אלרגנים, קשקשים של חיות מחמד וריחות לא נעימים מהשטיח שלך. יש להם גישה לפתרונות ניקוי מיוחדים וטיפולים שיכולים לנטרל ריחות וליצור סביבת חיים בריאה יותר.

   

  הארכת תוחלת החיים של השטיח: ניקוי מקצועי רגיל לא רק משפר את מראה השטיח שלך אלא גם מסייע להאריך את תוחלת חייו. באמצעות הסרת לכלוך, אבק וכתמים המצטברים עם הזמן, ניקוי מקצועי יכול למנוע את הידרדרות סיבי השטיח ולהאריך את יופיו ועמידותו.

  נגישות
  Scroll to Top