ניקוי ספות בשוהם

רוצה לשמוע עוד?
דבר איתנו או חייג

053-7189889

  *הדגמא חינמית בבית הלקוח

  מחפשים ניקוי ספות בשוהם? הגעתם למקום הנכון! חברת הניקוי טייק קלין מעניקה שירותי ניקוי ספות מקצועי עד הבית גם לפרטי וגם למוסדות. ניקוי הספה הוא חשוב מאוד ברמת איכות האוויר בבית, וגם בשמירה על הספה שלכם חדשה ונקייה לאורך זמן רב. היום מדובר בהליך פשוט ביותר

  ניקוי ספות בבית

  ניקוי ספה בבית מצריך הקפדה על פרטים ושימוש בטכניקות ניקוי מתאימות. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד לנקות ספה בבית:

  שלבים ניקיון ספה בבית

  1. בדוק את תווית היצרן: לפני תחילת תהליך הניקוי, בדוק את תווית היצרן על הספה שלך עבור כל הוראות ניקוי או המלצות ספציפיות. זה יעזור לך לקבוע את הגישה הטובה ביותר ולהימנע מכל נזק אפשרי.

   

  2. שאבו את הספה: התחילו בשימוש בשואב אבק עם מברשת רכה כדי להסיר לכלוך רופף, פירורים ופסולת ממשטח הספה. שימו לב במיוחד לחריצים והתפרים שבהם מצטבר הלכלוך לעתים קרובות.

  3. בדיקת נקודה: לפני מריחת תמיסת ניקוי כלשהי על הספה, בצע בדיקה נקודתית על אזור קטן ולא בולט כדי לוודא שחומר הניקוי אינו גורם לשינוי צבע או נזק. המתן עד שנקודת הבדיקה יתייבש ובדוק אם יש תגובות שליליות לפני שתמשיך. בחרו שיטת ניקוי מתאימה:

  א. ריפוד בד:  ניקוי יבש: אם לספה שלך יש קוד "W" או "WS" בתווית היצרן, המציין שניתן לנקות אותה עם תמיסות על בסיס מים, אתה יכול להשתמש בחומר לניקוי ריפודי בד או בתערובת של חומר ניקוי עדין ומים. מרחו את התמיסה עם מטלית נקייה או ספוג ושפשפו בעדינות את האזורים המוכתמים. נגב את הלחות במטלית יבשה ואפשר לספה להתייבש באוויר. 

  ניקוי מבוסס ממס: אם לספה שלך יש קוד "S", זה אומר שצריך לנקות אותה עם תמיסות מבוססות ממס. במקרה זה, ניתן להשתמש בממס לניקוי יבש, בהתאם להוראות היצרן. מרחו את הממס על מטלית נקייה וספג בעדינות את האזורים המוכתמים. אפשר לספה להתייבש באוויר.

   

  ב. ריפודי עור: השתמש בחומר ניקוי מעור עדין: עבור ספות עור אמיתיות, השתמש בחומר ניקוי מעור עדין שתוכנן במיוחד עבור ריפודי עור. יש למרוח את חומר הניקוי על מטלית רכה ולנגב בעדינות את הספה, תוך התמקדות בכל אזור מוכתם או מלוכלך. נגב את כל הלחות העודפת עם מטלית נקייה.

  למה לקחת חברת ניקיון

  ידע וניסיון מיוחדים: לחברות ניקיון מקצועיות יש את המומחיות להעריך את מצב השטיח, לקבוע את שיטות הניקוי המתאימות ביותר ולטפל בכל בעיה ספציפית. הם בקיאים בחומרי שטיח שונים ויכולים ליישם את טכניקות הניקוי המתאימות כדי להבטיח תוצאות מיטביות.

   

  ציוד מתקדם: לחברות ניקיון יש גישה לציוד תעשייתי המספק כוח ניקוי מעולה בהשוואה לכלים ביתיים. הם משתמשים בטכניקות כמו שאיבת מים חמים, ניקוי בקיטור או ניקוי יבש, שיכולים להסיר ביעילות לכלוך עמוק, אלרגנים וכתמים.

   

  טיפול בשטיחים עדינים: אם יש לכם שטיחים עדינים או יקרי ערך, חשוב להפקיד אותם בידי חברת ניקיון מקצועית. יש להם ניסיון בטיפול בחומרים עדינים ומשתמשים בטכניקות מיוחדות כדי לנקות ולהגן על השטיחים הללו מבלי לגרום נזק.

   

  זמן ונוחות: ניקוי שטיח בבית יכול להיות גוזל זמן ודורש פיזית. שכירת חברת ניקיון מקצועית מפנה את הזמן והאנרגיה שלך, ומאפשרת לך להתמקד במשימות או פעילויות אחרות.

   

  הסרת אלרגנים וריחות: חומרי ניקוי מקצועיים יכולים להסיר ביעילות אלרגנים, קשקשים של חיות מחמד וריחות לא נעימים מהשטיח שלך. יש להם גישה לפתרונות ניקוי מיוחדים וטיפולים שיכולים לנטרל ריחות וליצור סביבת חיים בריאה יותר.

   

  הארכת תוחלת החיים של השטיח: ניקוי מקצועי רגיל לא רק משפר את מראה השטיח שלך אלא גם מסייע להאריך את תוחלת חייו. באמצעות הסרת לכלוך, אבק וכתמים המצטברים עם הזמן, ניקוי מקצועי יכול למנוע את הידרדרות סיבי השטיח ולהאריך את יופיו ועמידותו.

  עבודות שלנו

  לפני

  אחרי

  נגישות
  Scroll to Top